Hobbymarkety

Informace z hobbymarketů

bauMax otevřel novou prodejnu na Slovensku

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: BauMax

10. srpna 2010 otevřela své brány pro první zákazníky nová, v pořadí už 15., největší prodejna bauMax v bratislavském Lamači.

Prodejna disponuje plochou až 14.000 m², která je rozdělená do 4 světů – stavba, bývání, nářadí a zahrada.

Součástí nákupního centra je nová centrála bauMax ČR a SR. Spolu s otevřením nové a zároveň největší prodejny na Slovensku společnost potvrzuje svoji pozici lídra s nejlepšími cenami, nejlepším sortimentem a službami.

Prodejna s plochou 14.000 m2 je největší pod značkou bauMax a vytváří 105 nových pracovních míst. Součástí prodejny je i speciální koncept stavebnin Drive In, celkem nová profesionální půjčovna nářadí, plánovací studio 3D a absolutní novinka – šití záclon a závěsů na míru.

Další služby jako garance vrácení peněz, splátkový prodej, míchání barev, nebo přířez dřeva jsou již tradiční součástí servisních služeb.

Prodejna reprezentuje nejnovější sortimentní koncept. V reakcii na požadavky zákazníka jsme rozšířili sortiment, kde jde o výběr, design a kvalitu, čehož příkladem je parketové a podlahové studio. Změna se dotkla dále oddělení obkladů a dlažby, podlah, sanity a osvětlení.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.