Hobbymarkety

Informace z hobbymarketů

Nové plzeňské OBI první den přivítalo téměř 3.500 zákazníků, největší zájem byl o orchideje

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Hobbymarket OBI

Plzeň, 25. června 2009 – 29. hobbymarket OBI, již druhý v Plzni a největší ze všech hobbymarketů této společnosti, se otevřel 24. března v novém nákupním centru Area Bory v Sukově ulici. První den svého provozu přivítalo nové OBI téměř 3.500 natěšených zákazníků. Díky prodejně přibylo v regionu 95 pracovních míst. Prodejní plocha nového marketu činí přesně 12 533 m2, díky čemuž se prodejna stala největší, kterou OBI v České republice provozuje.
Zájem o nové OBI potvrdil předpoklad, že obyvatelé Plzně hobbymarket uvítají, ačkoliv se jedná již o druhé OBI v tomto městě. „3 429 platících zákazníků během prvního dne je velmi slušné číslo, zvlášť když vezmeme v úvahu, že v nákupním centru Area Bory jsme prvním otevřeným obchodem a jednalo se o všední den,“ říká Zlata Ulrichová, marketingová manažerka OBI.
A o jaké zboží byl při čtvrteční premiéře největší zájem? „Zaznamenali jsme veliký zájem o orchideje, kterých se prodalo rekordních 902 kusů, dále pak zákazníky velmi oslovila naše akce v sortimentu železářství, kde jsme prodali 206 kg spojovacího materiálu,“ prozrazuje Zlata Ulrichová. Zákazníci měli první den možnost vybírat z více než 60.000 druhů položek zboží.

Nejprodávanější produkty prvního dne provozu plzeňského OBI:
• Orchidej Phaalenopsis 902 ks
• Sortiment železářství 206 kg

• Počet zákákazníků: 3 429

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.