Hobbymarkety

Informace z hobbymarketů

Nové prostějovské OBI první den přivítalo 5160 platících zákazníků, největší zájem byl o orchideje

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Hobbymarket OBI

Prostějov, 13. května 2010 – Jubilejní 30. český hobbymarket OBI se otevřel včera v Prostějově – Držovicích v Konečné ulici. Že se místní na prodejnu těšili, dokázal počet platících zákazníků, kteří v první den provozu přišli nakoupit potřeby pro dům a zahradu. Do OBI jich 12. května zavítalo 5160.
„5160 platících zákazníků v první den provozu hobbymarketu je opravdu slušné číslo, když navíc vezmeme v úvahu, že jsme otevřeli ve všední den. Jsme potěšení, že obyvatelé Prostějova přivítali nové OBI pozitivně,“ říká Petr Hlubek, ředitel OBI Prostějov.
A o jaké zboží byl při středeční premiéře největší zájem? „Největší zájem jsme zaznamenali o orchideje, kterých se prodalo rekordních 1511 kusů, dále pak byl o zámkovou dlažbu, které jsme prodali 500 ks,“ prozrazuje Petr Hlubek. „Velký zájem byl rovněž o další květiny – mini růže – zakázníci si jich domů odnesli 480 ks.“

Nejprodávanější produkty prvního dne provozu prostějovského OBI:
• Orchidea 1511 ks
• Zámková dlažba 500 ks
• Mini růže 480 ks

Počet zákazníků: 5160

O prostějovském OBI
Díky OBI vzniklo v regionu 72 nových pracovních míst. Uplatnění zde nalezli jak řemeslníci – truhláři, zedníci nebo zahradníci, tak i administrativní pracovníci.
Z celkové prodejní plochy 5 849 m2 připadá více než třetina na sekci věnovanou zahradě. Dalším velkým úsekem prostějovského hobbymarketu jsou stavebniny na ploše 1 170 m2.
Otevírací doba hobbymarketu je denně od 8 do 21 hodin. Pro zákazníky je připraveno parkoviště s celkovou kapacitou 277 míst.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.