Hobbymarkety

Informace z hobbymarketů

Perfektní stěny místo studených zdí

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: HORNBACH

Praha – 1. října 2009. Společnost Hornbach přináší v rámci výstavy „Kvalitní úprava stěn“ kreativní nápady pro individuálně zařízené prostory. Pomocí jednotlivých ukázek specialisté z Hornbachu předvedou, jak zacházet s obkladovými prvky a jak efektivně využívat barvy. Akce potrvá od 1. do 31. října a zájemcům představí, jak vylepšit studené stěny a propůjčit tak každému prostoru osobitou atmosféru.
„Na našich nových projekčních plochách v prodejnách vám v odděleních a na ukázkových stěnách pracovníci Hornbachu předvedou, jak lze zkombinovat obkladové prvky s výraznými barvami. Každý si tak může rychle a levně zařídit svůj pokoj snů,“ říká Dr. Helena Ševčíková, marketingová ředitelka Hornbachu.
Čtyři různé trendy ve světě barevných témat
V rámci projekční výstavy nabízí tento specializovaný prodejce v oblasti stavebních potřeb během celého října čtyři tématické okruhy týkající se individuálního zařízení místností. Téma „Jižní stěny“ navozuje díky pískovým obkládacím prvkům a barvám atmosféru Středomoří, „Čistý design“ nechá zase vyniknout různým jednoduchým a kvalitním efektům. Nádech elegance se prolíná ve světě nazvaném „Kouzlo, lesk a krása“. „Eko deluxe“ s obkládacími prvky ve světlých odstínech s barvami v kombinaci s „Bílým mramorem“ a „Tmavou půdou“ zase vnesou do prostoru výjimečnou přirozenost.
V dalším programu budou zákazníkům Hornbachu k dispozici vyškolení zaměstnanci společnosti, a to vždy v pátek od 17 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 11 hodin či odpoledne od 14 do 15 hodin. Zájemcům poradí s využitím projekční plochy a zodpoví otázky, které se týkají úpravy stěn. Mimo jiné předvedou, jak se používají obkládací prvky. Jedná se o praktické betonové desky s nízkou hmotností. Montáž je velice jednoduchá a mohou ji provádět i méně zkušení kutilové.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.