Hobbymarkety

Informace z hobbymarketů

Správná chvíle pro nákup zahradní techniky

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Hobbymarket OBI

Praha 16. března 2010 – Zima pozvolna ustupuje a nová zahradní a stavební sezona již pomalu klepe na dveře. Zatím to ale na delší pobyt venku není, a tak se následující dny dají ideálně využít pro přípravu na novou sezonu.
Od 11.3. do 13. 4. trvá v hobbymarketech OBI akce, kdy je možné nakupovat na splátky s nulovým navýšením.

Pro všechny kutily a zahradníky připravila síť hobbymarketů OBI jedinečnou akci, kdy mají zákazníci možnost nakoupit nejrůznější zboží na splátky s nulovým navýšením. Využít tuto akci mohou zákazníci celý měsíc, a to od 11. března do 13. dubna. „S příchodem jara se lidé zpravidla připravují na novou sezonu. V březnu a dubnu u nás zákazníci nejčastěji nakupují sekačky, travní frézy, kultivátory a další zahradní techniku“ informuje Jiří Gono, manažer mediální komunikace společnosti OBI Česká republika s.r.o.

S prvním jarním oteplením se začínají zaplňovat hobbymarkety. Dokazují to i statistiky OBI. Během jarních měsíců březen-květen strmě stoupá poptávka právě po zahradních potřebách a stavebních materiálech. Prodej na splátky s nulovým navýšením umožní vybavit se na sezónu i zákazníkům, kteří by si za normálních podmínek nemohli dovolit zaplatit celou částku najednou, anebo se k nákupu prostě neodhodlali.

Přečtěte si také článek nízkoenergetické domy do milionu.

Možnost výhodného nákupu na splátky s 0 % navýšením se ale netýká pouze zahradní techniky, vybírat je možné z kompletní nabídky marketů OBI. Na splátky bez navýšení lze nakoupit zahradní nábytek, skleníky, stavebniny, podlahové krytiny, dřevěné materiály, sanitární techniku, bytový textil, domácí
a zahradnické potřeby, svítidla, ale třeba i malířské barvy.

Podmínky získání úvěru
Úvěr bez navýšení je možno získat na zboží v ceně minimálně 3 000 Kč a maximálně 60 000 Kč. Na místě zákazník zaplatí zálohu, 10% z ceny. Zbývajících 90% ceny zakoupeného zboží bude postupně splácet po devět měsíců v celkem devíti stejně vysokých splátkách.

U úvěru je možné také využít pojištění proti neschopnosti splácet, které navyšuje měsíční splátku o 0,20 % z počáteční výše úvěru. Tedy například při výši úvěru 10 000 Kč jde o pouhých 20 Kč měsíčně navíc. Více informací získá zákazník v každém marketu OBI.

Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.